۰

درباره ما

دکوراسیون داخلی مدرن برای خانه ها با متراژ کوچک مناسب و ایده آل هستند و این طراحی داخلی باعث می شود تا فضای منزل بزرگ تر به نظر برسد و در صورت تمایل می توانید برای خانه ها با متراژ بزرگ نیز از این سبک دکوراسیون استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بافت و طرح برای سبک های مدرن معمول است و در این دکوراسیون داخلی خبری از رنگ و طرح های مختلف نیست همچنین در سبک مدرن از تزیینات زیاد دوری می شود و این طراحی داخلی در عین سادگی شیک و جذاب است.
دکوراسیون مهر و ماه با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه نورپردازی، طراحی معماری و ارتقای کیفیت این خدمات از مرحله تعریف و طراحی پروژه تا تولید و واردات قطعات و نصب اجرا تاسیس شده تا به شما هموطنان عزیز کمک کند.

طراحی دکوراسیون مهر و ماه

گروه معماری داخلی و طراحی داخلی

خدمات این مجموعه شامل 

دکوراسیون مهر و ماه با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه نورپردازی، طراحی معماری و ارتقای کیفیت این خدمات از مرحله تعریف و طراحی پروژه تا تولید و واردات قطعات و نصب اجرا توسط جمعی از مهندسین  بنیان گذاری شده است.

خدمات مجموعه مهر و ماه

طراحی داخلی منزل به معنای هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگ ها و وسایل منزل و … در قسمت های مختلف خانه به شکلی هنرمندانه است و علاوه بر این دیزاین داخلی منزل شامل ریزه کاری هایی است که اغلب دستخوش تغییرات نیز می شوند.

 دکوراسیون مهر و ماه 

مجموعه ای کامل و جامع در زمینه کالاها و تجهیزات نورپردازی و دکوراسیون داخلی است که در بستر اینترنت که فعالیت می کند. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان به دست آورد.